Pobudka Kinomaniacy!

Takie wydarzenie na pewno nie przeszło Wam koło uszu! Wreszcie, tyle oczekiwane, tak długo obiecywane kino w Galerii Leszno! Wielkie otwarcie miało miejsce dnia 14. grudnia 2012 roku! I z pewnością wielu z Was już się tam wybrało (może i nie raz). Jednakże dla tych, którzy nadal o tym myślą krótka recenzja, która być może pomoże Wam dokonać decyzji.
Kino mieści sięna parterze budynku. Można do niego wejść bezpośrednio z parkingu lub przez centrum z pierwszego piętra schodami w dół ( gdyż parter, gdzie jest kino i parter ze sklepami nie są połączone). Miejsce to, jest bardzo wygodne ze względu na źle rozwiązaną sprawę rezerwacji biletów- odbiór ich jest aż 30 minut przed seansem. Co prawda przed salami są miejscaby usiąść i poczekać, ale chyba lepiej wykorzystać ten czas choć na zakupienie przekąsek, które w sklepach spożywczych są zdecydowanie tańsze niż za ladą kinową. Kolejnym złym rozwiązaniem jest umieszczenie łazienki koło Sali nr. 1, będącej ok. 5 metrów za osobą sprawdzającą bilety, która zaczyna wykonywać swoją pracę kilka minut przed seansem, a oczywiście dojście do toalety czynne jest cały czas, co w konsekwencji może ułatwić wejście na salę bez biletu. Siedzenia są wygodne, wielkość odpowiednia i dla osób „puszystych”. Miejsca dobrze rozdysponowane.
Jednakże odpoczynek w kinie sugeruję zostawić na koniec pobytu w galerii, gdyż wyjście jest na parking i jeśli chciałoby się dalej w niej przebywać, trzeba wrócić do wejścia.
Zawodowym krytykiem kinowym nie jestem, więc może to co piszę, nie jest zgodne z tym, co Wy odczuliście (lub odczujecie), ale moim zdaniem kino, choć może (na pewno) nieidealne, z pewnością jest sposobem na umilenie czasu i warto je odwiedzać.

Do zobaczenia tam wkrótce
Karolina Nosek

KTO JUŻ BYŁ? JAK WRAŻENIA?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *